OEM Бізнес

Виробництво товарів в Китаї під вашою Торговою маркою

ОЕМ Бизнес

OEM (від англ. "original equipment manufacturer") — оригінальний виробник обладнання

Виробництво товарів під вашим брендом

Довірте професіоналам China Goods організацію процесів з виробництва продукції на фабриках Китаю під Вашим брендом, з індивідуальною упаковкою і комплектацією. Контроль всіх виробничих процесів з проміжними перевірками відповідності, відправка в Україну комплексним сервісом доставки до дверей.

Кастомізація продукції

Реалії українського ринку такі, що як тільки ваш товар стає популярним і активно починає продаватися, ваші конкуренти негайно закуповують його в Китаї, і масово завозять. Причому він йде зі стандартними комплектуючими і дизайном, з обмеженою наявністю і асортиментом.

Ми допоможемо кастомізувати ваш товар під потреби вашого клієнта, і завозити його під власною торговою маркою. Вашим конкурентам не вдасться знайти на китайському ринку повністю ідентичний товар з поліпшеними характеристиками. У підсумку, ви тільки у виграші - клієнти задоволені, а конкуренти не при справах!

Фахівці ChinaGoods допоможуть в розробці виробів, готових до серійного виробництва. Наші інженери тісно співпрацюють з фахівцями китайських фабричних лабораторій, що дозволяє оперативно вносити зміни в проектну документацію, виготовляти і тестувати дослідні зразки ваших товарів. Тим самим, ми доводимо їх до необхідних параметрів і фізичних властивостей, які істотно перевершують аналоги конкурентів.